escentric molecules


ترتیب نمایش:

کمی صبر کنید...

تاریخچه شرکت عطرسازی اسنتریک مولکولز Escentric Molecules

شرکت‌های عطرسازی همواره به دنبال ابتکار و تفاوت در صنعت عطر و ادکلن بوده‌اند. یکی از شرکت‌هایی که توانسته است با محصولات خلاقانه و منحصربه‌فرد خود، نام خود را در این عرصه جاودانه کند، شرکت Escentric Molecules می‌باشد.

1. ابتکار در عصر جدید

شرکت Escentric Molecules در سال 2006 توسط عطرساز و طراح بریتانیایی "جف لاد" تاسیس شد. او با ایده‌آل خلاقانه‌ای به نام "مولکول‌های اصلی" به عطرسازی پرداخت.

2. اساس علمی

این ایده بر مبنای تئوری‌های شیمیایی و نورپردازی بنا شده بود. لاد معتقد بود که هر عطر می‌تواند از ترکیبات ساده‌ای به نام مولکول‌های اصلی تشکیل شده باشد.

محصولات شگفت‌انگیز

3. مجموعه اسنتریک مولکول‌ها

با ایده‌آل اصلی در ذهن، لاد مجموعه‌ای از عطرها را با نام "اسنتریک مولکول‌ها" به بازار معرفی کرد. این عطرها فقط از یک مولکول اصلی تشکیل شده بودند و به عنوان ادکلن‌هایی بی‌نظیر و بدون همتا شناخته می‌شدند.

4. جلب توجه صنعت عطرسازی

تفاوت اساسی در محصولات Escentric Molecules توجه شدیدی از طرف مصرف‌کنندگان و کارشناسان صنعت عطرسازی به خود جلب کرد. این محصولات باعث شگفتی و تعجب در بازار شدند.

5. اصلی بودن به جای ترکیبات پیچیده

تأثیر اصلی Escentric Molecules در صنعت عطرسازی این بود که به جای ترکیبات پیچیده و گاهاً گیاهی، از مولکول‌های ساده استفاده کرد. این اسلوب به سایر شرکت‌ها نیز الهام بخشید.

6. تغییر در نگرش به عطر

این شرکت تغییری عمده در نگرش مصرف‌کنندگان به عطر و ادکلن ایجاد کرد. آنها را به تجربه‌ی عطر به عنوان یک مولکول اصلی ساده معرفی کردند.

7. جایگاه برجسته در بازار جهانی

با پیشرفت تدریجی، محصولات Escentric Molecules به جایگاه برجسته‌ای در بازار عطر و ادکلن جهانی دست یافتند. این شرکت مورد تأیید علاقه‌مندان به عطر و ادکلن شد.

8. تأثیرات مثبت بر صنعت گردشگری

محصولات شگفت‌انگیز این شرکت، گردشگران را جذب کرد و مقصد محبوبی برای خرید عطر و ادکلن در سفرهای خارجی شدند.

شرکت عطرسازی اسنتریک مولکول‌ها با ایده‌آل‌های خلاقانه و محصولات شگفت‌انگیزش، تاریخچه‌ای موفق در صنعت عطرسازی دارد. این شرکت تغییرات بزرگی را در این صنعت ایجاد کرده و موفقیتی جهانی را به همراه داشته است.

فروشگاه شهر اسانس مشاهده و خرید انواع اسانس و ادکلن از برندهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد :

YVES ROCHER

YVES SAINT LAURENT

دسته‌بندی