KENZO


ترتیب نمایش:

کمی صبر کنید...

تاریخچه برند عطرسازی کنزو KENZO

برند کنزو (KENZO) یکی از برندهای معروف عطرسازی است که در سال 1970 توسط طراح فرانسوی "کنزو تاکادا" (Kenzo Takada) تأسیس شد. آغاز این برند به تأسیس یک فروشگاه کوچک در شهر پاریس برمی‌گردد که به نام "جونگل جوفیل" (Jungle Jap) شناخته می‌شد.

کنزو تاکادا با طراحی لباس‌های خلاقانه و متفاوت، سریعاً محبوبیت کسب کرد. سبک طراحی‌اش به طور ویژه از المان‌ها و الهام‌گرفته‌ها از فرهنگ‌ها و هنرهای جهان استفاده می‌کرد. او از الهام‌گرفته‌هایی از ژاپنی‌ها، افریقایی‌ها و دیگر فرهنگ‌های جهان برای طراحی مدل‌های خود استفاده می‌کرد. این نوآوری در طراحی مدل‌های لباس‌ها او را به یکی از طراحان معروف دنیای مد تبدیل کرد.

در دهه 1980، برند کنزو عطرسازی را هم وارد دنیای خود کرد. اولین عطر این برند به نام "کنزو داو" (Kenzo d'Été) منتشر شد و در ادامه مجموعه‌ای از عطرهای معروف دیگر را به بازار عرضه کرد. این عطرها همچنان از الهام‌گرفته‌ها و رویاپردازی‌های فرهنگی و هنری بهره می‌برند و شناخته شده‌اند.

برند کنزو در طول سالیانه تغییراتی داشته است، از جمله معاملات تجاری و مالکیت. اما همچنان به عنوان یکی از برندهای معتبر در صنعت مد و عطرسازی شناخته می‌شود.

فروشگاه شهر اسانس مشاهده و خرید انواع اسانس و ادکلن از برندهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد :

ZIRH

ZARA

دسته‌بندی