MARC JACOBS


ترتیب نمایش:

کمی صبر کنید...

بررسی تاریخچه شرکت عطرسازی مارک جاکوبز MARC JACOBS

شرکت عطرسازی مارک جاکوبز (MARC JACOBS) یکی از معتبرترین و شناخته‌شده‌ترین برندهای مد و عطر در دنیا است. تاریخچه این شرکت به موارد زیر بازمی‌گردد:

  1. تأسیس: مارک جاکوبز، طراح مد مشهور و معتبر، این شرکت را در دهه 1980 تأسیس کرد. او بسیار زود به شهرت رسید و طراحی‌های خود را در صنعت مد معرفی کرد.
  2. آغاز عطرسازی: در دهه 2000، مارک جاکوبز تصمیم به گسترش فعالیت‌های خود به عرصه عطرسازی گرفت. اولین عطر او با نام "Marc Jacobs Women" در سال 2001 عرضه شد و بسیار مورد استقبال قرار گرفت.
  3. موفقیت‌ها: شرکت مارک جاکوبز به سرعت در عرصه عطرسازی موفقیت‌های زیادی کسب کرد. عطرهایی مثل "Daisy"، "Decadence" و "Honey" از محصولات معروف این برند هستند.
  4. تعامل با شرکت‌های معتبر: مارک جاکوبز همواره با شرکت‌های بزرگ و معتبری در زمینه عطرسازی همکاری کرده است. او با کمک اسپارکه و کاتالانا یکی از موفق‌ترین خطوط عطرسازی خود را ایجاد کرده است.
  5. تأثیر در صنعت مد: مارک جاکوبز نه تنها در عطرسازی بلکه در طراحی لباس نیز تأثیرگذار بوده و جوایز و افتخارات بسیاری را به عنوان یکی از برترین طراحان مد جلب کرده است.

شرکت عطرسازی مارک جاکوبز با تمرکز بر روی خلاقیت و کیفیت محصولات خود به عنوان یکی از برندهای برجسته و مورد اعتماد در عرصه مد و عطرسازی شناخته می‌شود.

فروشگاه شهر اسانس مشاهده و خرید انواع اسانس و ادکلن از برندهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد :

تیری موگلر Thierry Mugler

تامی هیلفیگر TOMMY HILFIGER

دسته‌بندی