Memo Paris


ترتیب نمایش:

کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

بررسی تاریخچه شرکت عطرسازی ممو پاریس Memo Paris

ممو پاریس (Memo Paris) یک شرکت مشهور در صنعت عطرسازی است که در فرانسه تأسیس شده و به تولید عطرهای لوکس و بسیار محبوب معروف است. این شرکت توسط جان کارلوس کارلوس دنسیس و کلر دنسیس تأسیس شده است و تاریخچه برند آن به سال 2007 بازمی‌گردد.

در شروع این مسیر عطرسازی، جان کارلوس دنسیس و کلر دنسیس به تصمیم گرفتند تا تجربیات خود از سفرهای جهانی خود را به عطرها و رایحه‌ها ترجمه کنند. همین ایده به وجود برند Memo Paris انجامید. نام Memo از واژه "مموری" (یادگار) گرفته شده و به معنای یادگاری از سفرهای زیبا و ماجراجویی در سرتاسر جهان است.

عطرهای ممو پاریس به تجربه‌ها و ماجراجویی‌های خودروهای اسپرت و گردشگری مؤسسان در سراسر جهان اشاره می‌کنند و تمرکز زیادی بر ترکیبات و رایحه‌های منحصر به فرد دارند. این عطرها اغلب شما را به سفرهای دور دنیا و مقاصد گردشگری می‌برند و تصور خود را از زیبایی‌های جهان گسترش می‌دهند.

یکی از ویژگی‌های برجسته برند Memo Paris، طراحی شیشه‌های عطرها و بسته‌بندی‌های زیبا و منحصر به فرد آنهاست. هر عطر Memo Paris با یک شیشه‌ی زیبا و طراحی منحصر به فرد ارائه می‌شود که به شما احساس لوکسی و زیبایی می‌دهد.

ممو پاریس توانسته است تجربهٔ لوکس و شگفت‌آوری را از طریق عطرهای خود به مشتریان ارائه دهد و به یکی از برندهای معتبر و پرطرفدار در دنیای عطرسازی تبدیل شود. این برند همچنین تلاش می‌کند تا به مفهوم یادگاری از لحظات و سفرها در زندگی انسان‌ها ادامه دهد و ارزش واقعی این تجربیات را به مخاطبان منتقل کند.

فروشگاه شهر اسانس مشاهده و خرید انواع اسانس و ادکلن از برندهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد :

روبرتو کاوالی Roberto Cavalli

روژا داو ROJA DOVE

دسته‌بندی