NASOMATTO


ترتیب نمایش:

کمی صبر کنید...

تاریخچه کامل برند عطرسازی ناسوماتو NASOMATTO

در دنیای عطر و ادکلن، برندهای مختلفی وجود دارند که با عطرهای خود شهرت جهانی پیدا کرده‌اند. یکی از این برندها، "ناسوماتو" (NASOMATTO) است.

ریشه‌های ناسوماتو

برند ناسوماتو تأسیس شده توسط "آلساندرو گوآتیاری" (Alessandro Gualtieri)، یک عطرساز اهل ایتالیا است. او یک هنرمند عطرساز با تجربه‌ای است که از دهه‌ها به تولید عطر مشغول بوده و ناسوماتو نخستین برند اختصاصی اوست.

فلسفه ناسوماتو

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد ناسوماتو، فلسفه‌ای بسیار خاص در تولید عطر است. آلساندرو گوآتیاری به خوبی می‌داند که هر عطر دارای داستانی خاص است و می‌خواهد از طریق عطرهای خود داستان‌های جذابی را برای مصرف‌کنندگان خلق کند. این ایدئولوژی ناسوماتو به عنوان "عطر بی‌پایان" شناخته می‌شود.

مجموعه عطرهای برند عطرسازی ناسوماتو NASOMATTO

ناسوماتو با تولید مجموعه‌های محدودی از عطرها شناخته می‌شود. هر عطر این برند داستانی گوناگون را به تصویر می‌کشد و مصرف‌کننده را در دنیایی متفاوت می‌برد. برخی از معروف‌ترین عطرهای ناسوماتو عبارتند از:

1. دون ناسوماتو (Duro)

یک عطر شجاع و مردانه که با تلفیق چرم و روایح خاص دیگر، حس مردانگی را تداعی می‌کند.

2. بارائن (Baraonda)

یک عطر معتادکننده که با ترکیب الکل و رایحه‌های دیگر، به شما احساس یک شب تا صبح در یک بار نیویورکی می‌دهد.

3. سیلور مونتین (Silver Musk)

عطری ملایم و دلنشین که با تلفیق رایحه مشک نقره‌ای و ترکیبات دیگر، احساس انسانیت و تمامیت را ایجاد می‌کند.

جوایز و شهرت

ناسوماتو با ارائه عطرهای با کیفیت و داستان‌پردازی‌های منحصر به فرد خود، توانسته است در جهان عطر و ادکلن شهرت زیادی کسب کند. این برند به عنوان یکی از برندهای محبوب و برتر عطرسازی توسط منتقدان و مصرف‌کنندگان جهانی شناخته می‌شود.

نهایت کیفیت و انحصاریت

یکی از ویژگی‌های برجسته ناسوماتو، نهایت کیفیت و انحصاریت عطرهای تولیدی این برند است. هر عطر به صورت دستی تولید می‌شود و از بهترین مواد اولیه بهره می‌برد.

خلاصه

ناسوماتو یکی از برندهای عطرسازی معتبر و منحصر به فرد در دنیاست. با تأسیس‌گذاری آلساندرو گوآتیاری و فلسفه "عطر بی‌پایان"، این برند موفق به جلب توجه مصرف‌کنندگان در سراسر جهان شده است. مجموعه‌های عطرهای ناسوماتو و فلسفه جذاب این برند، آن را از دیگران متمایز کرده است.

فروشگاه شهر اسانس مشاهده و خرید انواع اسانس و ادکلن از برندهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد :

پروینزا شولر Proenza Schouler

پاکو رابان Paco Rabanne

دسته‌بندی