NINA RICCI


ترتیب نمایش:

کمی صبر کنید...

بررسی تاریخچه شرکت عطرسازی نینا ریچی NINA RICCI

شرکت عطرسازی نینا ریچی (Nina Ricci)، یکی از برجسته‌ترین و معتبرترین شرکت‌های عطرسازی و مد فرانسوی است که تاریخچه طولانی و موفقی در دنیای مد و عطر دارد. این شرکت به نام خودروما روبریچه (Nina Ricci) و ماریون آندره (Marion Andrée) در سال 1932 در پاریس تأسیس شد. از آن زمان تاکنون، نینا ریچی شناخته شده به عنوان یکی از تولیدکنندگان معتبر عطرها و لباس‌های مد شیک در سراسر جهان است.

نینا ریچی بسیار زود در دنیای مد شهرت کسب کرد و به خاطر طراحی‌های زیبا و زنانه‌اش شناخته می‌شد. او در ابتدا به عنوان یک مدل کار می‌کرد و بعداً به عنوان یک طراح لباس‌های زنانه شناخته می‌شد. لباس‌هایی که توسط نینا ریچی طراحی می‌شد، به خصوص معروف به لباس‌های مجلسی و عروسی بودند.

عطرسازی نیز از دیرباز در خانواده فعالیت‌های این شرکت جای داشت. اولین عطر نینا ریچی به نام "Coeur Joie" در سال 1946 معرفی شد و به سرعت محبوبیت جلب کرد. پس از آن، عطرهای دیگری مانند "L'Air du Temps" که در سال 1948 معرفی شد، با موفقیت فراوانی روبرو شد.

تاکنون، نینا ریچی به عنوان یکی از شرکت‌های عطرسازی بزرگ و موفق جهان شناخته می‌شود و محصولات آن به عنوان نمادی از شیاکت و زیبایی در دنیای مد و عطر محسوب می‌شوند. ادامه دادن به این تاریخچه غنی و تاریخی از نینا ریچی اهمیت بسیاری دارد و نشان از برندی با تاریخ عریق و طراحی‌های زیبا دارد.

فروشگاه شهر اسانس مشاهده و خرید انواع اسانس و ادکلن از برندهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد :

ORTO PARISI

Nikos Sculpture

دسته‌بندی