Paco Rabanne


ترتیب نمایش:

کمی صبر کنید...

تاریخچه برند عطرسازی پاکو رابان Paco Rabanne

برند عطرسازی پاکو رابان (Paco Rabanne) تاریخچه طولانی و جالبی دارد که در دهه 1960 میلادی شروع شد. پاکو رابان، اسم واقعی فرانسیسکو رابانه (Francisco Rabaneda Cuervo)، در 18 فوریه 1934 در معدن طلا وابسته به معدن میتزیلی که در اسپانیا واقع شده است، به دنیا آمد.

او به فرانسه مهاجرت کرد و در پاریس به مهندسی معماری پرداخت. اما عشق او به مد و طراحی به سرعت او را به دنیای مد و عطرسازی کشاند. او در دهه 1960 به عنوان یک طراح مد معروف شد و به خصوص به دلیل طراحی لباس‌های نوآورانه و متفاوت.

به همراه با طراحی لباس‌ها، پاکو رابان به تدریج به عطرسازی مشغول شد. در سال 1969، عطر Calandre را با همکاری با عطرسازی لوکیوتی برتیه (Loriquet Bertie) عرضه کرد. این عطر موفقیت بزرگی داشت و او را به دنیای عطرسازی معرفی کرد.

در دهه‌های بعد، پاکو رابان به عنوان یکی از نخستین طراحان لباس‌های فضایی و متریال‌های نوآورانه شناخته شد. همچنین، برند او عطرهای مشهوری مانند 1 Million و Lady Million را به بازار عرضه کرد که به محبوبیت بالایی دست یافتند.

پاکو رابان همچنان یکی از بزرگترین نام‌های دنیای مد و عطرسازی است و به عنوان یک نمایندۀ نوآوری و خلاقیت در این صنعت شناخته می‌شود.

فروشگاه شهر اسانس مشاهده و خرید انواع اسانس و ادکلن از برندهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد :

Parfums De Marly

Playboy

دسته‌بندی