Cacharel


ترتیب نمایش:

کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

تاریخچه برند عطرسازی کاشارل Cacharel

تاسیس کاشارل

در اواسط دهه ی ۱۹۶۰، یک برند عطرسازی جدید به نام کاشارل وارد صنعت عطر و ادکلن شد. این برند توسط دو برادر به نام‌های جان و جیمی کاشارل تاسیس شد. آن‌ها از همان ابتدا تصمیم به ایجاد عطرهای متفاوت با رایحه‌های گلی و میوه‌ای گرفتند که بتوانند توجه مشتریان را به خود جلب کنند.

موفقیت اولین عطر

اولین عطر ارائه شده توسط کاشارل به نام "آناييس آناييس" (Anais Anais) بود که در سال ۱۹۷۸ به بازار عرضه شد. این عطر با رایحه‌ای از گل‌های سفید و میوه‌های تازه مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفت و به سرعت محبوبیت زیادی کسب کرد.

تنوع در تولید

کاشارل به مرور زمان تنوع بسیاری در تولید عطرها و ادکلن‌های خود ایجاد کرد. آن‌ها عطرهای معروفی نظیر "لولیتا لمپیکا" (Lolita Lempicka) و "آمور آمور" (Amor Amor) را به بازار عرضه کردند که هر کدام با رایحه‌های منحصر به فرد خود مورد توجه قرار گرفتند.

همکاری با عطرسازان معروف

برند کاشارل همچنین با همکاری با عطرسازان معروفی نظیر دومینیک روپیون (Dominique Ropion) و آلبرتو موریلاس (Alberto Morillas) توانسته است عطرها و ادکلن‌هایی با کیفیت بالا را به بازار معرفی کند. این همکاری‌ها باعث شده است که محصولات کاشارل همیشه در صدر جدول انتخابات مشتریان قرار گیرند.

موفقیت در سطح جهانی

کاشارل به سرعت توانسته است با نوآوری و کیفیت محصولات خود در بازار عطر و ادکلن جایگاه خود را بیابد. این برند به موفقیت‌های بسیاری در سطح جهانی دست یافته و در بسیاری از کشورها شناخته شده و محبوبیت زیادی دارد.

نتیجه‌گیری

با توجه به تاریخچه موفقیت‌آمیز برند کاشارل در صنعت عطرسازی، مشخص است که این برند توانسته است با تولید عطرها و ادکلن‌های با کیفیت و متنوع، قلب مشتریان را برای چندین دهه تسخیر کند. از همکاری‌های برند با عطرسازان معروف تا عرضه محصولاتی که همیشه در صدر جدول انتخابات مشتریان قرار دارند، کاشارل به عنوان یکی از برندهای برجسته در عرصه عطرسازی شناخته می‌شود.

فروشگاه شهر اسانس مشاهده و خرید انواع اسانس و ادکلن از برندهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد :

Capitan Black

Calvin Klein

دسته‌بندی