SHISEIDO


ترتیب نمایش:

کمی صبر کنید...

تاریخچه برند عطرسازی شیسیدو SHISEIDO

شیسیدو (SHISEIDO) یکی از مشهورترین برندهای عطرسازی و زیبایی در جهان است و دارای تاریخچه‌ای طولانی و متنوع در این صنعت می‌باشد. برند شیسیدو در کشور ژاپن تأسیس شده است و دارای سابقه‌ای نزدیک به 150 ساله در زمینه زیبایی و مراقبت از پوست و همچنین عطرسازی است.

شیسیدو به تأسیس توسط یوشینوری شینو در سال 1872 در توکیو، ژاپن بازمی‌گردد. او از کارآفرینان اهل ژاپن بود که به آموزه‌های غربی در زمینه علم و فناوری پایبند بود. شیسیدو در ابتدا یک فروشگاه دارو و محصولات آرایشی و بهداشتی راه‌انداخت و به محض تأسیس، تاکید کرد که محصولاتی با کیفیت و استاندارد بالا تولید کند.

در دهه 1930، شیسیدو توانست موفقیت ژاپنی را به جهانی کرده و محصولات خود را به بازارهای جهانی عرضه کند. این برند به سرعت شهرت جهانی پیدا کرد و محصولات متنوعی از ضدآفتاب، کرم‌های ضد چروک، عطر و محصولات مراقبت از پوست را به بازار عرضه کرد.

تاریخچه شیسیدو در زمینه عطرسازی نیز تأثیرگذار بوده است. این برند عطرهای معروفی را تولید کرده است که عطرافشانان در سراسر جهان از آن‌ها لذت می‌برند. به طور کلی، شیسیدو با تمرکز بر کیفیت، نوآوری، و رعایت استانداردهای بالایی در زمینه زیبایی و عطرسازی توانسته است جایگاه برجسته‌ای در صنعت جهانی بهداشت و زیبایی کسب کند.

خرید عطر و اسانس شیسیدو SHISEIDO از فروشگاه شهر اسانس

برای خرید عطر و اسانس شیسیدو (SHISEIDO)، شما می‌توانید از طریق فروشگاه‌های آنلاین معتبر مانند "شهر اسانس" اقدام به خرید نمایید. فروشگاه‌های آنلاین معمولاً انواع محصولات شیسیدو را ارائه می‌دهند و می‌توانید به راحتی از طریق وب‌سایت یا اپلیکیشن‌های موبایل اقدام به سفارش کنید.

برای یافتن محصولات شیسیدو در فروشگاه شهر اسانس، می‌توانید به صورت آنلاین جستجو کنید و سپس محصولات مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهید. در اینجا می‌توانید انواع عطرها و اسانس‌های شیسیدو را مشاهده و انتخاب کنید و از خدمات تحویل و پرداخت آنلاین فروشگاه بهره‌مند شوید.

فروشگاه شهر اسانس مشاهده و خرید انواع اسانس و ادکلن از برندهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد :

Atkinsons

LALIQUE

دسته‌بندی