CARON


ترتیب نمایش:

کمی صبر کنید...

معرفی و تاریخچه کامل شرکت عطرسازی کارون CARON

در دنیای عطر و ادکلن، شرکت‌های معتبری وجود دارند که تاریخچه‌های شگفت‌انگیزی در زمینه تولید عطر دارند. یکی از این شرکت‌های بزرگ و معتبر در صنعت عطرسازی، کارون (CARON) است.

تأسیس شرکت

شرکت کارون (CARON)، یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های عطرسازی در جهان است. این شرکت در سال ۱۹۰۴ توسط ارنست دال و فلورنسو کارون در پاریس، فرانسه تأسیس شد. آنها با ایجاد عطرهایی با کیفیت عالی، موفق به جلب توجه مشتریان شدند.

پیشرفت و توسعه

شرکت کارون (CARON) به سرعت در صنعت عطرسازی رشد کرد و عطرهای خود را به بازارهای جهانی عرضه کرد. در دهه‌های بعدی، این شرکت توانست نام خود را در عرصه هنری عطرسازی برجسته کند و عطرهایی که با استفاده از مواد اولیه با کیفیت تولید می‌کرد، جوایز بسیاری را به دست آورد.

معروفیت برند

یکی از خصوصیات منحصربه‌فرد کارون (CARON)، استفاده از شیشه‌های دست‌ساز برای بسته‌بندی عطرهایش است. این شرکت تمام تلاش خود را می‌کند تا به مشتریان خود تجربه‌ای لوکس و منحصربه‌فرد ارائه دهد.

عطرهای معروف برند عطرسازی کارون (CARON)

عطر Pour Un Homme

یکی از معروف‌ترین عطرهای کارون (CARON) عطر Pour Un Homme است. این عطر برای آقایان طراحی شده و بسیار محبوب بوده و در تمام دنیا شناخته شده است. با مزیت‌هایی چون ماندگاری طولانی و بوی خنک و شیرین، این عطر جزو عطرهایی است که همیشه در میان مردان مدرن محبوبیت دارد.

اسانس عطر کارون پوران هوم مردانه CARON - Pour Un Homme

Narcisse Noir یکی دیگر از عطرهای برجسته کارون (CARON) است. این عطر برای بانوان طراحی شده و دارای بوی گلی و شیرین است. با بسته‌بندی زیبا و استفاده از مواد با کیفیت، این عطر توانسته استقبال زیادی از خانم‌ها جلب کند.

CARON با بیش از قرن تجربه در عطرسازی یکی از شرکت‌هایی است که همچنان به تولید عطرهای با کیفیت و منحصربه‌فرد ادامه می‌دهد. اگر به دنبال عطری با بوی خاص و ماندگاری بالا هستید، ممکن است عطرهای کارون (CARON) گزینه مناسبی برای شما باشند.

فروشگاه شهر اسانس مشاهده و خرید انواع اسانس و ادکلن از برندهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد :

شنل CHANEL

CARNER BARCELONA

دسته‌بندی