GUCCI


ترتیب نمایش:

کمی صبر کنید...

تاریخچه شرکت عطرسازی گوچی GUCCI: از ریشه‌های مود تا عرشه صنعت عطر

شرکت گوچی (Gucci) به عنوان یکی از معروف‌ترین برندهای عالم مد و عطرسازی در دنیا، تاریخچه‌ای تاریخی و فرهنگی دارد که به گسترش و شهرت فراوان این نام معروف کمک کرده است.

 تاسیس گوچی

داستان شرکت گوچی در سال ۱۹۲۱ در شهر فلورانس ایتالیا آغاز شد. گوچی توسط گوچیو گوچی تأسیس شد و به عنوان یک مغازه که لوازم چرمی ارائه می‌کرد، شروع به فعالیت کرد.

تأثیر مد و فرهنگ

در دهه‌های ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰، گوچی به عنوان یک نماینده قدرتمند مد و فرهنگ شناخته می‌شد. این برند موفق به ایجاد مدل‌هایی منحصر به فرد از کیف‌ها و لباس‌ها شد که تأثیرات جاری در صنعت مد داشت.

ورود به عالم عطرسازی

عطر اول گوچی

در سال ۱۹۷۴، گوچی وارد عالم عطرسازی شد و عطر اول خود را با نام "گوچی نوبل" معرفی کرد. این اقدام تبدیل به یک انقلاب در صنعت عطرسازی شد.

موفقیت‌های عطرسازی

گوچی به سرعت به یکی از برندهای موفق در زمینه عطرسازی تبدیل شد و عطرهایی همچون "گوچی پور هوم" و "گوچی راش" را معرفی کرد که در سراسر جهان محبوبیت بالایی داشتند.

ورود به بازارهای جدید

شرکت گوچی با گسترش جغرافیایی و ورود به بازارهای جدیدی همچون آسیا و آمریکا، به عنوان یکی از شرکت‌های پرفروش‌ترین عطر در دنیا شناخته می‌شود.

تعهد به پایداری

گوچی به عنوان یک برند پایدار و اجتماعی مسئول، تعهد به حفاظت از محیط زیست و حقوق انسانی دارد و این اقدامات در سیاق کسب و کارش انعکاس می‌یابد.

شرکت گوچی از تأسیسش در اوایل قرن بیستم تا به امروز به یکی از نمادهای برجسته در صنایع مد و عطرسازی تبدیل شده است. تاریخچه این برند نشان دهنده توانایی در تطابق با تغییرات زمان و بازار است.

فروشگاه شهر اسانس مشاهده و خرید انواع اسانس و ادکلن از برندهای زیر را به شما پیشنهاد میدهد :

SHAIK

SHISEIDO

دسته‌بندی